Парагвай – Бразилія: прогноз і ставка Максима Гіленка

04:00, 29 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Кубка Америки 2024 Парагвай – Бразилія.

Збірна Бразилії – одна з найдепресивніших і при цьому принизливих історій, які є в сучасному футболі. Команда, яку років 50 вважали найкращою у світі (не у світі збірних, а взагалі), фактично символом поняття «футбол» у світовому спорті, якось особливо болісно переживає зміну поколінь. Вона мріяла про Анчелотті, ходила навколо нього колами – і спочатку на тлі переговорів програвала знову і знову, а потім і від Карло отримала відмову. І ось, чергове дно, яке вони намацали: 0:0 із Коста-Рикою.

При цьому, якщо хтось зможе сказати, що чітко розуміє проблеми «селесао» – не вірте йому. Так, тренери не з топових – але вони і чемпіонати світу брали зі спеціалістами, яким, в першу чергу, пощастило виявитися поряд з Пеле/Ромаріо/Роналдо, ніж які посилювали команду своїми рішеннями. Про склад взагалі смішно говорити: Сколарі до півфіналу у 2014-му дотяг команду з набагато більшою кількістю слабких місць (Халком, Бернардом та Фредом в атаці).

Але до цієї збірної пристосувалися, від неї навчилися відбиватись. Спочатку їх із чемпіонату світу вибивала Бельгія, потім Хорватія, а зараз уже зовсім рядові представники КОНМЕБОЛу заважають відібратися на новий ЧС. До Неймара можна ставитися по-різному, але він був хоч якимось лідером «селесао» – а зараз бразильцям незрозуміло, на кого спиратися. І Парагвай, як заслужений автобус континенту №1, так само зведе гру до «низів», як це зробила Коста-Ріка. Голів буде небагато.

Ординар: Програш
Кубок Америки 2024. Група D. 2-й тур
04:00/29 чер
Парагвай – Бразилія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі