ПАОК – «Аякс». Прогноз Олексія Андронова

21:30/03 сер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч ПАОК – «Аякс» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів 2016/2017. Це гра-відповідь команд на цій стадії турніру. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Тумба» в Салоніках. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі зможуть відзначитися обидва суперники. У першій зустрічі було зафіксовано нічийний результат 1:1.

Дуже цікава пара, але в той же час складна, для яких би то ні було пророкувань. Мені здається, що «Аякс» недооцінив грецьку команду в першому матчі. І він може відчувати себе постраждалою стороною від цієї недооцінки, оскільки греки втримали нічию в Амстердамі. Тепер греків в домашній зустрічі влаштує результат 0:0. «Аяксу» обов’язково потрібно забивати. З іншого боку, ця команда не виглядає невразливою. У «Аякса» є досвідчений німець Хайко Вестерманн в обороні, який перший матч більше з боку дивився. Я не думаю, що навіть його поява змінить оборону «Аякса» в сторону надійності.

Всі голландські команди приблизно в одному стилі грають. А захисників хороших у них мало, як і воротарів. Думаю, забитих м’ячів у цій зустрічі буде багато. Найкращий варіант на цей матч «обидві команди заб’ють». Якщо буде рахунок 1:1 по ходу гри, то обидві команди закриються, будуть тягнути час до овертайму або навіть до серії пенальті.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів 2016/2017. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь
21:30/3 сер
ПАОК - «Аякс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0