Панама – США: прогноз і ставка Максима Гіленка

01:00, 28 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Кубка Америки 2024 Панама – США.

Бувають матчі колишніх колоній проти колишніх метрополій (типу Франція проти Сенегалу, стартова гра ЧС-2002), а це матч команди-матері та команди-дочки. Причому це якщо м’яко формулювати.

Колись давно американцям було дуже важливо збудувати у найвужчому місці Американського континенту протоку, але з колумбійцями, які тоді контролювали ці території, було дуже складно домовитися. Як наслідок, янкі просто пригнали до міста Панама бойові кораблі, 1903-го тут було оголошено про створення окремої держави, а в перші ж дні її життя США отримали право «на вічні часи» розміщувати збройні сили на території Панами та «забезпечувати контроль» над Панамським каналом. Також США передавалися всі права на будівництво та експлуатацію каналу та право втручання у внутрішні справи Панами – держави, яка, фактично, з’явилася як доповнення до відомого каналу.

І якщо у футболі збірні країн довго були карликами, то у соккері співвідношення сил зараз залишається приблизно таким самим, як і в економіці, ВВП, чисельності армії. Американці мають повноцінних зірок (Дейвіс, Дейвід), мають цілий кістяк міцних середняків, мають досвід великих матчів і турнірів. Ну і плюс до цього вони грають удома – хоча, звичайно, з урахуванням написаного вище вони й Панаму можуть вважати домом. «Канальники» не мають жодного з подібних козирів і мають сьогодні програти.

Ординар: Програш
Кубок Америки 2024. Група С. 2-й тур
01:00/28 чер
Панама – США
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі