«Палмейрас» – «Греміо»: прогноз і ставка Вадима Скічка

01:00, 08 лип 2021
Зустріч гучних імен, але водночас команд, які демонструють діаметрально протилежні результати. «Палмейрас» тримається у топ-3, натомість «Греміо» видав жахливий старт і досі не виграв жодного матчу від початку сезону. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає кількість голів у Сан-Паулу.

Команда з Порту-Алегрі поки розчаровує. Після перемоги у чемпіонаті Штату їх неначе підмінили. «Греміо» вже програв у Бразилейрао п’ять поєдинків. І це той «Греміо», який минулого сезону мав найменше (7) поразок у Серії А! Втім, помітно, що «Греміо» незабаром має одужати. Всі їхні програші у один або два м’ячі. Навряд на виїзді з «Палмейрасом» їм щось світить, однак розгрому теж не має трапитися. Може «Греміо» навіть нарешті заб’є, бо за сім турів «Вічний Триколор» відзначився тільки у двох.

«Палмейрас» нині в повному порядку та має забезпечити собі три очки. Та зазвичай зустрічі «Палмейраса» та «Греміо» не дарують надто багато голів. З десяти попередніх матчів лише два містили в собі більше двох м’ячів. Логічно, що «Греміо» спробує не ризикувати на виїзді. Водночас зусиль «Палмейраса» може бути надто мало, аби пробити запропонований обсяг голів.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Бразилія. Серія А
01:00/8 лип
«Палмейрас» - «Греміо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
219
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі