«Палермо» – «Удінезе». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/27 жов '16

Прогнозом на матч Серії А між «Палермо» та «Удінезе» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Зміна тренера після другого туру не дуже допомогла «Палермо». Під керівництвом Роберто Де Дзербі «Розанеро» виграли лише один з семи матчів, набрали чотири очки і знаходяться в зоні вильоту. Сицилійці не взяли жодного очка вдома, програвши на «Ренцо Барбера» чотири рази – отже, «Удінезе» їде у Палермо с певними сподіваннями.

Фріульці також змінили тренера: замість Беппе Якіні, з яким команда набрала сім очок за сім турів, прийшов Луїджі Дельнері. Розпочав с поразки від «Ювентуса», але вже в наступному матчі «Удінезе» здобув першу перемогу за півтора місяці, впевнено здолавши «Пескару». Проблема команди в поганій гостьовій формі. В цьому чемпіонаті на виїзді «Удінезе» забив лише двічі, а з останніх 14 матчів на чужому полі виграв один.

До того ж, «Палермо» виграв три останні матчі проти фріульців – здається, у команди Де Дзербі є шанси поборотися за другу перемогу в чемпіонаті. Моя ставка – перемога «Палермо» з нульовою форою за 2.05 від William Hill.

Ординар: Програш
«Палермо» - «Удінезе»
27.10.2016 21:45 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0