«Палермо» – «Наполі». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/10 вер '16

Прогнозом на матч Серії А між «Палермо» та «Наполі» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

Дещо ніколи не змінюється. «Палермо» продовжує змінювати тренерів. Нічиєї з «Інтером» не вистачило Давіде Баллардіні, щоб залишитися в клубі – команду прийняв 37-річний Роберто Де Дзербі, що працював з «Фоджею». Що цікаво, дебютує він проти «Наполі», де колись сам грав.

«Партенопеї» розпочали чемпіонат неоднозначно. Забили шість голів в двох матчах, але і пропустили чотири. Проте «Палермо» не виглядає командою, яка в змозі скористатися проблемами «Адзуррі» в захисті – поки що «Розанеро» не вражають, а з «Інтером» їм просто пощастило взяти очко. І навряд чи новий тренер встиг щось кардинально змінити.

На перемогу «Наполі» William Hill дає лише 1.40, а ось ставка на те, що гості виграють і перший тайм, і матч оцінюється в 1.91 – цей варіант я і обираю. Також поставлю на Аркадіуша Міліка, який чудово зіграв з «Міланом», зробивши дубль. Покращена ціна на гол поляка та перемогу «адзуррі» – 2.50.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/10 вер
«Палермо» - «Наполі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Серія А
21:45/10 вер
«Палермо» - «Наполі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0