«Палермо» – «Мілан». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/03 лют '16

Прогнозом на матч Серії А між «Палермо» і «Міланом» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com.

Після впевненої перемоги «Мілана» в дербі знову пішли розмови, що команда може претендувати на місце в Лізі чемпіонів. Від третьої строчки «россонері» відділяє шість очок – відстань яку можна подолати, але лише з умовою збереження стабільності результатів. За два місяці «Дияволи» програли тільки один раз і виграли чотири матчі з останніх п’яти (з урахуванням Кубка) – прогрес очевидний.

«Палермо» продовжує лихоманити, сицилійці йдуть в небезпечній близькості до зони вильоту, але починають подавати ознаки життя. Принаймні, одна поразка за чотири тури – найкраща серія команди з вересня.

Дому «розанеро» не перемагають «Мілан» з 2011-го року, тому гостей можна вважати фаворитами зустрічі, але ми виберемо іншу ставку. В останніх чотирьох матчах «Палермо» на Сицилії заходив ТБ 2,5, «россонері» забивали як мінімум два голи у шести з останніх зустрічей з острів’янами і в трьох останніх турах Серії А відзначилися сім разів. Вибираємо ставку на ТБ 2,5, яку William Hill оцінює в 2.00.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/3 лют
«Палермо» - «Мілан»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0