«Палермо» – «Лаціо». Прогноз Юрія Шевченка

13:30/27 лис '16

Прогнозом на матч Серії А між «Палермо» та «Лаціо» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.comта ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

«Палермо» та «Пескара» – єдині команди чемпіонату, які ще не вигравали вдома. Але «Дельфіни» хоча б взяли на своєму полі три очки, а ось «Розанеро» програли на «Ренцо Барбера» шість разів, забивши всього три голи. Президент Мауріціо Дзампаріні вже один раз змінив тренера, але справи не пішли на краще – Роберто Де Дзербі теж ризикує залишитись без роботи.

Можливо, навіть після найближчого матчу. В останній раз «Лаціо» програв ще в кінці вересня – серія римлян без поразок складає вісім матчів, і в шести з них вони забили більше, ніж один гол. У «Палермо» один з найгірших захистів в Серії А… Висновки зрозумілі.

З останніх десяти матчів проти «Лаціо» «Палермо» виграв один, а програв шість. Отже маємо незручного для сицилійців суперника, який, до того ж, в чудовій формі. Ставлю на перемогу «Орлів» за умови як мінімум трьох голів в матчі. Коефіцієнт William Hill – 2.37.

Ординар: Програш
Серія А
13:30/27 лис
«Палермо» - «Лаціо»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0