Пабло Карреньо Буста – Давід Гоффен. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:30, 30 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Пабло Карреньо Буста – Давід Гоффен в третьому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в п’ятницю, 30 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде зіграно більше 35,5 геймів.

Давіда Гоффена вважають фаворитом цього матчу. Напевно, це об’єктивно, враховуючи, що він грав у фіналі мастерса в Цинциннаті буквально пару тижнів тому. Форму показав хорошу. На американському харді йому подобається грати, він відчуває себе цілком комфортно. Два кола тут досить легко пройшов бельгієць. Тільки Муті сет у нього взяв, але це ні на що не вплинуло.

Що стосується Карреньо-Бусти, то на US Open він завжди успішно грає. Так, цей сезон у нього виходить не таким, яким би йому хотілося. Вся справа в травмах. Через них він нічого не показав на ґрунті. У рейтингу він зараз в районі 70-го місця, хоча стояв в десятці. Два роки тому іспанець грав в півфіналі US Open. Покриття його цілком влаштовує.

Тут, звичайно, буде дуже багато довгих розіграшів. Напевно і брейків буде вистачати, подачі не будуть грати вирішальну роль. Мені не здається, що Гоффену буде легко. Два кола Карреньо-Буста пройшов, це означає, що він в непоганому стані, готовий до боротьби. Так що чекаю затяжної зустрічі – більше 35,5 геймів зіграють тенісисти.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 3-є коло
19:30/30 сер
Пабло Карреньо Буста - Давід Гоффен
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0