«Ов’єдо» – «Картахена»: прогноз і ставки | «Карбайонці» продовжать серію клин-шитів

22:00, 13 лис 2023
Поєдинок на «Естадіо Нуево Карлос Тартьєре» закриває програму 15-го туру Сегунди, де міцний середняк дивізіону проекзаменує головного аутсайдера.

«Ов’єдо» підходить до майбутньої зустрічі у чудовій формі, оформивши поспіль шість сухарів в обороні – 1:0, 0:0, 1:0, 0:0, 3:0, 0:0.

Особливу увагу варто приділити мировій проти лідера Сегунди в особі «Леганеса», де «карбайонці» статистично нічим не поступалися фавориту – 63:37 володіння м’ячем, 4:1 за кутовими, 48:39 небезпечні атаки (все на користь «карбайонців») й відносна рівність за ударами в площину (2:3).

До слова, «Картахена» свій крайній поєдинок програла саме «Леганесу» в домашніх стінах (0:3), так само як і даний колектив займає останній рядок у чемпіонаті, з 6-ма балами в активі, будучи єдиною командою чемпіонату, котра в графі поразок має двозначні цифри (10).

Фаворит майбутньої зустрічі має найкращу оборону в лізі поряд із вищезгаданим «Леганесом» (6 та 7 пропущених відповідно), в той час як «Картахена» – другий найгірший захист ліги після «Алькоркорну» (24 пропущених).

Вся статистика вказує на те, що «Ов’єдо» здобуде «суху» вікторію в домашніх стінах, продовживши тенденцію сухих матчів до 7-ми. Ризикнемо припустити, що підсумок буде схожим на дуель «карбайонців» проти сусіда по турнірній таблиці «Альбасете» (3:0).

Ординар: Програш
Сегунда. 15-й тур
22:00/13 лис
«Ов'єдо» – «Картахена»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Сегунда. 15-й тур
22:00/13 лис
«Ов'єдо» – «Картахена»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі