Оскар Отте – Маттео Берреттіні: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

23:30, 06 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Оскар Отте – Маттео Берреттіні в 1/8 фіналу US Open.

Оскар Отте – ще одна сенсація цього турніру. Тенісист, який не входить у першу сотню, пройшов кваліфікацію й три кола, перемігши дуже сильного італійця Сонего. Зараз Отте тільки 144-й, але, звичайно, підніметься. Грає німець в атакувальній манері – добре подає, щільно б’є. Може бути, стабільності не вистачає. Але він зловив кураж і зараз досить небезпечний, в тому числі й для Маттео Берреттіні.

На мій погляд, італієць зараз не так ідеально готовий, як на Вімблдоні. Більше в його грі помилок, здається, що й фізики йому не вистачає. Хоча в минулому раунді зумів дотиснути в п’ятому сеті Іллю Івашку. Концентрацію не так впевнено тримає Маттео. Загалом, не на піку він.

Я припущу, що в цьому матчі буде зіграно мінімум 4 сети. Отте цілком здатний створити складнощі для суперника, граючи у своїй розмашистій, атакувальній манері. А Берреттіні десь може недооцінити суперника, втратити концентрацію.

Ординар: Виграш
US Open. 1/8 фіналу
23:30/6 вер
Оскар Отте – Маттео Берреттіні
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі