«Орландо Меджик» – «Торонто Репторз». Прогноз Дмитра Донського

22:00, 14 січ 2016

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Орландо Меджик» – «Торонто Репторз» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться ввечері в четвер у Лондоні. Наш експерт вважає, що у зустрічі переможе команда з Флориди.

У цьому матчі немає гостей і господарів. «Орландо Меджик» лише номінальний господар в грі проти «Торонто Репторз», яка відбудеться в Лондоні на паркеті «О2 Арени». Це не перший візит команд НБА в британську столицю в рамках регулярної першості. У зв’язку з цим ці обидва клуби відпочивають з дев’ятого січня, що має дати можливість перегрупуватися, насамперед, «Орландо».

Справа в тому, що команда програє п’ять разів в останніх шести зустрічах цього чемпіонату, і за той тривалий відпочинок, що був у тренера Скотта Скайлза, він повинен зрозуміти, що сталося з клубом. На мій погляд, тут вина лінії захисту, і, насамперед, Евана Фурньє. Французький легіонер втратив свою гру в цих зустрічах. Так, він набирає лише 9,5 очок, при відсотку з гри – 40,7. Фурньє – гравець багато в чому залежний, і він працює куди краще, коли на нього грають, знаходячи передачами. Однак, і тут у команди не все в порядку. У цьому відрізку «Меджик» мають лише 21,0 передачу, через що відсоток попадання з гри в цих зустрічах лише – 43,5.

Цікаво, що перед цим із дев’яти зустрічей «Меджик» виграли сім разів, маючи в середньому за гру – 24,9 комбінацій, що призводило до прекрасних – 51,0 відсотку попадання. Тут же різниця в результативності. Якщо в останніх шести зустрічах це – 87,8 очка, то в дев’яти до цього – 104,0. Різниця, як говориться, очевидна.

Стосовно «Торонто», то команда досить непогано грає в останніх трьох матчах, які проводить на виїзді. Втім, це були «Бруклін», «Філадельфія» і поранений на той момент «Вашингтон». Таким чином, в майбутній зустрічі, варто припустити перемогу «Орландо», тим більше обіцяв вийти Елфрід Пейтон, який до цього пропустив чотири матчі через травму. Не можна сказати, що він був занадто результативний, але поки саме йому Скайлз довіряє організацію гри. Як би там не було, але «Меджик» цілком можуть виграти матч. Можна також підстрахуватися і взяти фору на «Орландо» (+3,5) очки.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат НБА
22:00/14 січ
«Орландо Меджик» - «Торонто Репторз»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат НБА
22:00/14 січ
«Орландо Меджик» - «Торонто Репторз»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0