«Орландо Меджик» – «Х’юстон Рокетс». Прогноз Дмитра Донського

02:00, 24 гру 2015

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Орландо Меджик» – «Х’юстон Рокетс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з середи на четвер у Флориді. Наш експерт вважає, що господарі здобудуть перемогу з гандикапом чотири очки або більше.

Головне питання майбутнього матчу для «Орландо Меджик» – чи буде грати розігруючий Елфрід Пейтон. У минулій грі він покинув паркет через травму щиколотки. Наразі його повернення під питанням, а це означає, що рішення буде прийнято лише за годину до гри. Варто стежити за новинами.

У цій зустрічі між «Орландо» та «Х’юстоном» найбільше привертають увагу два моменти. Перший – дуель великих. Дуайт Ховард в середньому набирає в останніх семи зустрічах 15.7 очки, додаючи до них 12.7 підбирання. Це, зокрема, призвело до трьох перемог «Х’юстон Рокетс». У «Орландо» таким гравцем є Нікола Вучевіч, який кидає 50 і більше відсотків з гри в кожному з останніх восьми матчів. Як не дивно, але перевагою тут володіє Вучевіч, котрий здатен працювати спиною на своєму щиті, а також може прибирати Ховарда з трисекундної зони для проходів під кільце. Та й сам він цілком може кидати середній.

Другий момент – як грати проти Джеймса Хардена, котрий після поганого старту виглядає солідно. В останніх 14-ти зустрічах у нього – 28.8 очка за гру. У першому матчі між командами, який відбувся в Х’юстоні у листопаді, Харден набрав 28 очок, рівно половину яких з лінії штрафного. Як і тоді, проти Хардена зіграє індивідуально Віктор Оладіпо. Що ж стосується битви великих, в минулій очній зустрічі Вучевіч не дограв матч, пішовши з майданчика через травму, яка змусила його пропустити три наступні поєдинки. Таким чином, в майбутній дуелі все-таки варто спробувати взяти «Меджик» з форою (-3.5), а може і (-5.5) очки.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат NBA
02:00/24 гру
«Орландо Меджик» - «Х'юстон Рокетс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0