«Орландо Меджик» – «Атланта Гокс». Прогноз Дмитра Донського

01:00, 21 гру 2015

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Орландо Меджик» – «Атланта Гокс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч відбудеться в ніч з неділі на понеділок у Флориді. Наш експерт вважає, що прогресуючі господарі здобудуть перемогу.

Після того, як «Атланта Гокс» програла три матчі поспіль, до підопічних тренера Майка Баденхолцера починає повертатися щось втрачене в цих зустрічах. Насамперед, мова йде про комбінаційну гру, в цьому компоненті «Атланта» повернулася на друге місце в лізі. Крім того, «Гокс» вельми непогано виглядали у захисті в двох останніх іграх. Втім, суперниками команди були «Філадельфія» і «Бостон».

В свою чергу, у «Орландо» серія з трьох успіхів поспіль. Причому кожного разу «Меджик» давали супернику фору, але всякий раз наздоганяли його у другій половині. В майбутньому матчі вельми цікавою стане боротьба великих, де у «Орландо» є перевага. Насамперед в особі Ніколи Вучевіча, котрий зараз виглядає впевненим у собі.

Проти «Атланти» говорить також фактор участі в матчі розігруючого Джеффа Тіга. Баденхолцер повідомив, що він повинен повернутися, але не сказав коли. Таким чином участь Тіга в грі під питанням. Якщо стартовий розігруючий не зіграє в цьому матчі, то пропоную взяти перемогу «Меджик» з форою (-5.5) очки. Якщо ж Тіг зіграє, то можна зупинитися на (-3.5).

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат NBA
01:00/21 гру
«Орландо Меджик» - «Атланта Гокс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0