Онс Жабер – Еліна Світоліна: прогноз і ставки Ярослава Перканюка

17:30, 06 лип 2024
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк підготував прогноз на матч Вімблдона, де між собою зіграють Онс Жабер – Еліна Світоліна.

Онс Жабер

Останні сезони видалися для Жабер неоднозначними. З одного боку, вона почала новий етап у кар’єрі, дебютувала в десятці рейтингу та здобуває результати на високому рівні. З іншого, Онс втратила два реальні шанси здобути перемогу на «Великому шлемі». У першому фіналі Вімблдону представниця Казахстану поступилася Рибакіній, а в другому програла Вондроушовій. Якщо поразка Олені жодним чином не позначилася на виступах Жабер, то після минулорічної невдачі в матчі з Маркетою, вона донині перебуває в пошуках своєї гри і виступає з постійними перепадами. Жабер залишається найбільш непередбачуваною тенісисткою в турі. Від туніски важко очікувати на корті чогось конкретного, вона може з легкістю виконувати надскладні удари та проводити запаморочливі комбінації.

Еліна Світоліна

Світоліна перебуває в непростій ситуації. Після повернення в тур українка сама заявила, що повернулася тільки за великими перемогами, оскільки хоче виграти «Великий шлем» і замахнутися на лідерство в турі. У минулому сезоні були відрізки, коли здавалося, що подібні заяви цілком реалістичні. Але коли справа дійшла до дистанції, в Еліни виникли труднощі. Світоліна більше не може концентруватися лише на грі, тому їй важко виступати на одному рівні протягом якогось відрізка. Крім цього, українка змінила стиль гри, тепер Еліна змушує себе відігравати на корті в більш агресивній манері, що призводить до помилок.

Розбір поєдинку

Світоліна додала на траві, все завдяки більш агресивній грі. Але цього недостатньо в матчі з Жабер, яка може і швидко завершувати розіграші, і кожним ударом збивати ритм. Варто відзначити подачу Онс, вона не тільки настрілює багато ейсів, а й отримує перевагу в розіграшах завдяки першому м’ячу. Очікую, що Жабер виявиться сильнішою. Не чекаю брейка під нуль, все ж обидві тенісистки з характером та просто так нічого віддавати не будуть.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Програш
Вімблдон
17:30/6 лип
Онс Жабер - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Вімблдон
17:30/6 лип
Онс Жабер - Еліна Світоліна
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі