Онс Жабер – Б’янка Андреєску: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 13 сер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Онс Жабер – Б’янка Андреєску у 3-му колі турніру WTA в Монреалі.

Онс Жабер хороший сезон проводить, вона міцно закріпилася в топ-25 і мріє вже про щось більше. Час від часу вона обігрує гравців першої десятки. Можна сказати, що сильно додала Онс. Вона стала грати сміливіше та агресивніше, хоча при цьому не втратила в чіпкості, умінні тягти неймовірні м’ячі.

Бянка Андреєску поки що не повернулася на той рівень, який дозволив їй два роки тому виграти US Open. Травми заважають, дорослішає спортсменка. Але характер нікуди не подівся й Бянка буде наполегливо боротися, щоб повернутися на колишній рівень. Це точно. Тут вона грає вдома, тому особливо намагатиметься пройти якомога далі. Але буде складно. Зустріч з Дарт на старті турніру не дала надію. Навіть там довелося «вигризати» перемогу. 

Я б тут поставила на боротьбу. Фаворит для мене Жабер, але Андреєску буде чіплятися за всі можливості. Повинні тенісистки зіграти більш як (20.5) геймів. Матч з Касаткіною показав, що Жабер не готова грати зараз суперчисто. А саме так треба діяти, щоб легко обіграти Андреєску.

Ординар: Виграш
Турнір WTA. Монреаль. 3-тє коло
02:00/13 сер
Онс Жабер – Б’янка Андреєску
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі