«Олімпік» – «Ворскла»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

14:00, 18 жов 2020
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Олімпік» – «Ворскла».

Щодо полтавської Ворскли на останньому тижні були невтішні новини. І нехай, керівництво розвіяло інформацію деяких ЗМІ щодо конкретних прізвиш гравців, інфікованих коронавірусом…

Але все ж факт позитивних тестів (поки незрозуміло, в якій кількості) полтавці визнали. До того ж, точно не зіграють проти Олімпіка Кане і Скляр. Вони дискваліфіковані.

Олімпік останнім часом виглядає дуже непогано. Вони дійсно непогано комбінують в атаці. І недарма Шахаб на даний момент – найкращий бомбардир УПЛ.

Не просто так, зараз на перемогу Олімпіка занижений коефіцієнт. Втім, поки не настільки занижений, щоб його не зіграти. Давайте спробуємо за 1.72

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/18 жов
«Олімпік» - «Ворскла»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0