«Олександрія» – «Хайдук». Прогноз Олександра Золотогорського

19:30/28 лип '16

У четвер станеться історична подія. Черговий український клуб дебютуватиме в єврокубках. У «Олександрії» непростий суперник. Але Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» вірить в українську команду. І зауважує, що ключ до успіху – саме домашня гра. 

Не треба переоцінювати «Хайдук». Команда в процесі перебудови. Новий тренер, не гратиме дуже важливий футболіст Фран Тудор, другий бомбардир команди в минулому сезоні. Проблем в них вистачає. Хоча суперник, безумовно, достатньо важкий.

Володимир Шаран каже, що поміняє пів-складу в порівнянні з розгромним матчем з «Динамо». Насправді, нічого кардинально нового. Ще в минулому році, граючи на два фронти «Олександрія» намагалася проводити широку ротацію.

Думаю, що українцям мають суттєво допомогти трибуни. Вони вдома завжди грають дуже якісно. Дисципліновано і натхненно. А тут – історична подія для міста, вже давно всі квитки викуплені. Так само олександрійці мають розуміти, що на розпеченому сплітському «Полюді» вже їм буде надзвичайно важко. І дуже важливо використати перевагу свого поля у цьому протистоянні.

Думаю, що «Олександрія» намагатиметься зіграти за найкращими своїми зразками. Максимально дисципліновано в обороні, з дуже швидким переходом з оборони в атаку. Голів не має буде багато, передчуваю неабияку боротьбу і дуже закриту гру. І сподіваюсь, що українська команда принаймні не програє.

Тож, єдиним непоганим варіантом ставки на цю гру бачу поєднання: «Олександрія» не програє і тотал менше 2.5. Коефіцієнт міг бути і вищим, але й 1.9 на Parimatch – непогано!

Ординар: Програш
Ліга Європи. 3 кваліфікаційний раунд
19:30/28 лип
«Олександрія» – «Хайдук»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4