«Олександрія» – «Динамо» Київ. Прогноз Вадима Скічка

14:00/10 гру '17

Обидві команди, які зустрінуться у неділю у Олександрії під кінець року по-справжньому розігралися. Відтак їхня особиста зустріч має бути цікавою та змістовною, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

«Олександрія» у листопаді нарешті перемогла (зокрема й донецький «Шахтар») та продовжує відчайдушну гонитву за топ-6. У команди Шарана не надто складний календар, але домашній матч із «Динамо» теж важливий, для іміджу та поліпшення турнірної ситуації. Вдома, на стадіоні «Ніка» «Олександрія» постійно створює проблеми фаворитам. З шести попередніх матчів з «Динамо» «Зелено-чорно-золоті» у п’яти випадках забивали та тричі не програвали. Будьте певні – Шаран як слід налаштує свою команду та навіть попри втрату дискваліфікованого Поляруса «Олександрія» матиме що показати гостям як у обороні так і у атаці.

Водночас «Динамо» на тижні брало участь у Лізі Європи та це не має вплинути на їхній стан – у Хацкевича досить багатий вибір виконавців нехай навіть Віда вже попрощався з командою, а Мбокані може не зіграти. За статусом кияни зобов’язані забивати але й пропустити цілком можуть теж.

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/10 гру
«Олександрія» - «Динамо» Київ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0