«Олександрія» – «Динамо» Київ. Прогноз Анатолія Волкова

14:00/23 жов '16

Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Football.ua Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч одного з претендентів на потрапляння до першої шістки та гранду вітчизняного футболу.

Безсумнівно, проблем у грі киян, як і суттєвих негараздів на конкретних позиціях (виходячи зі стану футболістів) нині настільки багато, що в Олександрії точно думають про очки в матчі зі столичним грандом. Проте остання й болюча поразка динамівців у Лізі чемпіонів, гадаю, змусить Сергія Реброва остаточно відмовитися від послуг окремих виконавці, як ось Антунеша.

Зрештою, сам наставник після матчу заявив, що частина його гравців не має мотивації грати за «Динамо». Відтак виправлення кадрових помилок після поразки від «Бенфіки» – найголовніше для тренерського штабу наразі. І це перша причина, яка має поліпшити гру гостей і вплинути позитивно на результат. Друге – статистичні показники, згідно яким в останніх двох чемпіонатах кияни перегравали олександрійців з рахунками: 2:0, 3:0 і 5:1 (розгром стався не так давно – влітку).

І хоча було ще й кубкове протистояння між цими командами, що завершилося на користь команди Володимир Шарана, все ж то, скоріше, був виняток із правила. І останнє: маємо звертати на сумнозвісний у схожий випадок фактор, коли одній із команд відступати вже фактично нікуди. Гадаю, «Динамо» не дозволить собі втратити очки в Олександрії та переможе. Втім, чекати голепаду від столичних не варто – коли вони востаннє перемагали розгромно та без зайвих проблем…

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/23 жов
«Олександрія» – «Динамо» Київ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0