Олександр Усик – Джонні Мюллер. Відеопрогноз Миколи Валуєва

29 сер '15

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», колишній чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Микола Валуєв зробив прогноз на бій Олександр Усик – Джонні Мюллера у важкій вазі, який пройде в Києві. Він ставить на те, що українець захистить титул Інтерконтинентального чемпіона світу (за версією WBO).

Добрий день всім!

29 серпня відбудеться бій між українським боксером Олександром Усиком і боксером з Південної Африки Джонні Мюллером. Думаю, що бій буде дуже цікавим. Суперники досить близькі за стилем і за силами. Хоча треба визнати, що боїв у них різна кількість, і вона не на користь Олександра Усика. Але ті суперники, з якими він зустрічався, в деякій мірі потужніші тих хлопців, з якими боксував Джонні Мюллер.

Розв’язка може настати в кінці довгих раундів, а може бути і перемога за очками. Але я пророкую перемогу молодому олімпійському чемпіону Олександру Усику.

Дивіться: бій буде цікавим! Тим паче що обидва напевно горять бажанням. Один хоче захистити звання Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у версії по, а другий, звичайно, стати володарем цього поясу.

Удачі! Всього найкращого!

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0