Ола Афолабі – Марко Хук. Прогноз Миколи Валуєва

22:00, 27 лют 2016

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», колишній чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Микола Валуєв зробив прогноз на бій між британцем Ола Афолабі (22-4-4 11 КО) та німцем Марко Хуком (38-3-1 26 КО) у першій важкій вазі за титул чемпіона світу за версією IBO, який пройде 27-го лютого в місті Галле. Це буде вже четвертий очний бій між спортсменами – одна нічия і дві перемоги Хука.

27-го лютого в Німеччині буде проводитися бій за звання чемпіона світу в першій важкій вазі за версією IBO, між давніми суперниками – Ола Афолабі проти Марко Хука. Це вже четвертий поєдинок, в якому Афолабі спробує дістати трофей.

Ола Афолабі на прізвисько «Криптоніт», 35-річний англієць, який проживає в США. Вольовий боксер, сильний, з потужним ударом, але не відрізняється витривалістю. Хук – боснієць, котрий мешкає в Німеччині, представляючи цю країну, 31-річний спортсмен, що володіє швидким ударом, але також недостатньо витривалий.

Вважаю, що через перевагу в швидкості Хук буде більш небезпечний в цьому бою, і саме ця якість допоможе Марко довести бій до перемоги, до того ж, поєдинок пройде в Німеччині. Суперники добре знають один одного, так що дострокової перемоги чекати не варто.

Прогноз: перемога Хука рішенням суддів.

Ординар: Програш
Чемпіон світу за версією IBO в першій важкій вазі
22:00/27 лют
Ола Афолабі - Марко Хук
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0