«Оклахома-Сіті» — «Бостон»: прогноз та ставка | «Селтікс» програють першу чверть

02:00, 22 бер 2022
У матчі регулярного сезону-021/22 Національної баскетбольної асоціації «Оклахома-Сіті Тандер» прийматиме «Бостон Селтікс».

«Оклахома-Сіті»

Фактично всі провідні виконавці зараз поза грою у «Тандер». «Оклахома» програла останні 9 матчів і банально дограє сезон. У рідних стінах «громові» також не можуть перемогти у 10 поспіль зустрічах, що й не дивно. Тут ще доведеться проводити другий матч за два дні після поразки на виїзді від «Орландом». Зрозуміло чому перемога «Бостона» оцінюється кефом нижче 1,1. Проте варто зазначити, що перші чверті у рідних стінах «Тандер» проводять не так уже й погано — 16 перемог у 35 матчах. Ось на виїзді із цим показником справжня катастрофа.

«Бостон»

«Кельти» не знижують обертів. «Бостон» особливо потужно виступає на виїзді, де виграв 11 з минулих 12 битв, причому всі перемоги були з різницею не менше 9 очок, у 9 вікторіях перевага була двозначною. «Селтікс» також проведуть другий матч за два дні, але за такої щільності у зелених 7 перемог у 12 зустрічах. Найдивовижніше, що «Бостон» на виїзді виграв 12 перших чвертей поспіль. Результат просто вражає. Причому лише у чотирьох зустрічах «Селтікс» у першій чверті на виїзді пропустили більше 22 очок.

Прогноз

У цій зустрічі дуже тягне взяти сенсаційний результат, тобто перемогу «Оклахоми» у першій чверті. Серія «Бостона» затягнулася, а аутсайдер у рідних стінах стартові 12 хвилин проводить не так вже й погано. В даному випадку варто навіть підстрахуватися пристойною форою (+4) очки на «Тандер».

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:00/22 бер
«Оклахома-Сіті» — «Бостон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі