«Оболонь-Бровар» – «Авангард». Прогноз Андрія Конюшенка

15:00, 26 бер 2016

Відомий екс-футболіст, який окрім «Оболоні» також пограв у донецькому «Шахтарі», запорізькому «Металурзі», луганській «Зорі», харківському «Металісті», Андрій Конюшенко в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» дав прогноз на матч Першої ліги «Оболонь-Бровар» – «Авангард».

«Оболонь-Бровар» має налаштуватися на цю гру найкращим чином, адже такі матчі – це подвійна відповідальність. Головне, щоб не було зайвих емоцій, нервів. В принципі, якщо команда хоче наступного сезону грати у Прем’єр-лізі, подібного мандражу не повинно бути. Так, у кінці осені «Оболонь-Бровар» потрапила у смугу невдач. Але я вважаю, що тоді не вистачило лавки запасних.

Зараз ситуація інша: команда посилилася гравцями, які пограли на досить високому рівні. Згоден, що краматорський клуб є для киян незручним суперником, але тут потрібно розуміти, що рано чи пізно усі серії мають властивість перериватися. Звичайно, господарям буде важко в цьому поєдинку, але, на мою думку, кияни переможуть. У даному випадку ймовірність цього дуже висока: «Оболонь-Бровар» зараз знаходиться у верхній частині турнірної таблиці, а це означає, що перемога їй дуже потрібна насамперед із психологічного боку.

Ординар: Програш
Перша Ліга
15:00/26 бер
Оболонь-Бровар - Авангард
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0