Обергоф. Спринт. Жінки. Прогноз Олександра Золотогорського

15:15, 06 січ 2017
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський починає оглядати етап Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі. у зоні його уваги – жіночий спринт. 

Дуже важко щось прогнозувати після паузи в змаганнях, та ще й в Оберхофі, який завжди може подарувати несподіванку.

Які маємо вхідні дані? Вітер трохи стихне, погода буде морозна. Можливо з цим пов’язана тактика деяких топів стартувати на початку протоколу. Дивно, що Коукалова обрала перший номер. Але ж вона – не ворог собі. Можливо, вважає, що на відміну від першого дня і чоловічого спринту, тут траса буде глянцевою з самого старту? В будь-якому разі, навіть попри експерименти грати проти чешки – страшнувато.

Хто бачиться фаворитом? Це погода Мякяряйнен. І траса їй підходить. Хотілося б зіграти на неї. Проти кого? З Коукаловою вже вирішили нікого не порівнювати (хоча, справа ваша, певна логіка і тут є). Спокійніше зіграти проти Дорен. Франція загалом має трохи просісти. Не можуть же вони увесь сезон бігти однаково швидко. І навіть на прикладі Мартена Фуркада, який не мав звичної переваги в швидкості, це було видно. А Марі і раніше серйозно поступалася Кайсі. 1.86 на Marathonbet.

І не треба заграватися. Ще повторю чудовий прогноз мого колеги Максима Калякіна – на Підгрушну проти Грегорін. Тут нема чого додати. Це знахідка. Вже коефіцієнт падає. Але 1.6 ще зіграти можна.

Давайте спокійно перевіримо свої припущення, а серйозно вже будемо грати переслідування.

Ординар: Виграш
Кубок світу
15:15/6 січ
Обергоф. Спринт. Жінки
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок світу
15:15/6 січ
Обергоф. Спринт. Жінки
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі