NRG vs AVANGAR. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:15, 25 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч NRG vs AVANGAR, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Надзвичайно цікаве протистояння нас чекає в рамках третього ігрового дня Starladder Berlin Major – NRG vs AVANGAR.

NRG після провального старту (програли DreamEaters на Overpass) вирішили більше не допускати осічок. Проти TyLoo і, особливо, Syman ми побачили справжніх NRG, які є реальним претендентом на вихід в плей-оф всього мейджора, а не просто потрапляння в основну стадію чемпіонату.

AVANGAR ж поки перевершують очікування. Перед турніром результати команди з Казахстану були не найкращі, але на мейджорі ми бачимо придатну картинку гри і впевненість в діях. Проте перемоги над compLexity і HellRaisers, як на мене, далеко не показник. Гра проти mousesports хоч і була програна, але показала нам, що AVANGAR варто побоюватися навіть топам!

У мапвето у NRG є сильний бік – мапа Train виглядає як хороший пік для них. Чим відповідять казахи – питання, адже поки на турнірі вони показали свою підготовку лише на двох мапах (Inferno і Dust2), а ось чи здатні AVANGAR, наприклад, пікнути ненайкращий у NRG Overpass? На це питання я відповісти не можу. Я думаю, що AVANGAR точно знайдуть хороший пік для себе, проте для перемоги в BO3 їм потрібно буде дуже сильно постаратися.

Як би я не вболівав за команду з Казахстану, найкращою ставкою в цьому матчі мені бачиться перемога американців на трьох картах. На це і поставлю!

Ординар: Програш
Starladder Major 2019
16:15/25 сер
NRG vs AVANGAR
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0