Новак Джокович – Жо-Вільфрід Тсонга. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:30/07 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Жо-Вільфрід Тсонга в чвертьфіналі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить у Нью Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з вівторка на середу. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі серб виграє в трьох партіях.

Про Новака Джоковича складно щось сказати, провів він дві зустрічі. Одну хорошу, другу – не дуже. Зрозуміло, що він фаворит, він і виграє цю зустріч, причому, швидше за все, в трьох сетах. Тсонга здорово для себе грає. У трьох сетах він розгромив спочатку Кевіна Андерсона, потім Джека Сока, але все одно цього буде мало для того, щоб нав’язати боротьбу Джоковичу.

Я думаю, що Тсонга нічого не зможе протиставити Джоковичу. Занадто прямолінійний француз. Джоковичу просто потрібно вантажити під бекхенд, і Тсонга нічого зробити не зможе. Я б порівняла Тсонга з Аною Іванович. У обох відмінний форхенд, але зліва просто дірка. Пересування у серба набагато краще. Якщо він нічого дарувати не буде, то повинен спокійно перемогти в трьох сетах.

Ординар: Повернення
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Чвертьфінал
03:30/7 вер
Новак Джокович - Жо-Вільфрід Тсонга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0