Новак Джокович – Рафаель Надаль: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:15, 11 чер 2021
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Новак Джокович – Рафаель Надаль у півфіналі «Ролан Гаррос» у Парижі.

Нас чекає унікальне протистояння двох монстрів – Рафаеля Надаля та Новака Джоковича.

Добре пам’ятає Джокович торішній фінал – в пух і прах розніс його іспанець. Є припущення, що Джокович попрацює над собою. Звичайно, та поразка сильно вдарила по самолюбству серба, який терпіти не може програвати, до того ж з таким рахунком. Я думаю, що не все так просто складеться для Надаля, як це було в торішньому фіналі.

Передумови до цього були. Якщо ви пам’ятаєте турнір в Римі, то там буквально кілька м’ячів врятували Рафаеля Надаля, він в неймовірній боротьбі виграв зустріч. Джокович зараз у хорошій формі, на задній лінії не помиляється. Можливо, він надмірно емоційний, але той момент, що вони зустрічаються в півфіналі, може вплинути й на Надаля, тому що в півфіналі Надаль програвав на «Ролан Гаррос», а ось в фіналах ніколи. 

Якщо Джокович хоче обіграти Рафу, то йому потрібно це робити зараз. Обіграє чи ні – це справа така, але Рафа виграє більш як 20 геймів. Думаю, що легкою прогулянкою для нього ця зустріч не буде.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
«Ролан Гаррос». 1/2 фіналу
19:15/11 чер
Новак Джокович – Рафаель Надаль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
142
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі