Новак Джокович – Міша Звєрєв. Прогноз Ганни Чакветадзе

09:30/14 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Міша Звєрєв в чвертьфіналі чоловічого турніру ATP серії Masters, який проходить в Шанхаї. Зустріч відбудеться вранці в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі перший номер рейтингу без проблем розправиться з представником Німеччини.

Коли таке було, щоб Міша Звєрєв доходив до чвертьфіналу «Мастерса». Звичайно, сюрпризи під час китайської серії бувають, але це велика несподіванка. Може бути, успіхи молодшого брата так надихнули Мішу. Вони його завели. Але проти Джоковича у нього немає шансів. Вся гра Звєрєва – це подача з виходом до сітки. Не можна сказати, що подача у нього дуже вже сильна. Так, він лівша, може неприємно подавати, але Джоковича здивувати навряд чи зможе. Форхенд у нього не дуже потужний, він ніби штовхає м’яч. праворуч він ріже… І це все не ново для Джоковича.

До того ж ми знаємо, як серб вміє обводити. Головне, щоб Новак був в порядку, йому хотілося грати, а то він все частіше говорить про проблеми, про те, що йому важко себе налаштовувати на матчі, що він не отримує від тенісу задоволення. За грою тут усе ясно і зрозуміло. Джокович всю гру зведе під бекхенд Звєрєву, і Міша нічого зробити не зможе. Та взагалі це різний рівень. Тому вважаю, що в матчі буде менше 18,5 геймів, незважаючи на те, що Звєрєв так давно не грав.

Ординар: Програш
Новак Джокович - Міша Звєрєв
14.10.2016 09:30 ЕЕТ
Турнір ATP. Masters-1000. Шанхай. чвертьфінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0