Новак Джокович – Мілош Раонич. Прогноз Ганни Чакветадзе

22:00/15 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Мілош Раонич в другому турі групи Івана Лендла підсумкового турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться ввечері у вівторок. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі серб спокійній виграє в двох сетах.

Мілош Раонич здобув впевнену перемогу в першій зустрічі. І тепер для виходу в півфінал йому потрібна, по суті, одна перемога, яку можна буде добути в матчі з Домініком Тімом. Незважаючи на непоганий теніс канадця в матчі з Монфісом, було видно, що француз зовсім не готовий. Зустріч з Джоковичем буде іншою. До того ж Раонич дуже погано грає з сербом, за 7 зустрічей виграв лише один сет. Раонича можна назвати постійним клієнтом Джоковича. Теніс канадця зручний Новаку.

А якщо ще й з подачею будуть проблеми у Раонича, то йому точно нічого не світить. У цьому сезоні двічі тенісисти зустрічалися. Максимум, якого вдалося домогтися Раонич, взяти в одному з сетів 4 гейми. Причому були матчі, коли Раонич був на своєму піку, як на «Мастерсі» в США навесні, але все одно програвав без шансів. І зараз я чекаю перемоги Джоковича в двох сетах.

Ординар: Виграш
Новак Джокович - Мілош Раонич
15.11.2016 22:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір ATP. Група Івана Лендла. 2-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0