Новак Джокович – Кайл Едмунд. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:30/05 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Кайл Едмунд в четвертому колі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться в ніч з неділі на понеділок. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі британцеві вдасться створити проблеми першій ракетці світу.

Едмунд – молодий, амбітний гравець. Зараз він проводить кращий турнір в кар’єрі. Він вже в четвертому колі US Open, а це велике досягнення. До того ж він здобув відмінні перемоги. У трьох сетах він просто розгромив Рішара Гаске в першому колі. Хто взагалі таке міг уявити? У третьому колі він пройшов Джона Ізнера, причому зробив за матч три брейка, а на подачі американського гіганта це зробити дуже складно. На куражі грає Кайл Едмунд. Британці взагалі здорово додали останнім часом. І Еванс ледь Ваврінку не обіграв.

Про Маррея і говорити зайвий раз не потрібно. І Едмунд тепер спробує нав’язати боротьбу Джоковичу. Взагалі вже настав час ставки приймати, а хто зможе довести матч з Джоковичем до кінця. Веселі знявся, Южний в першому сеті відмовився від продовження боротьби. Можливо, у Едмунда вийде. Вся ця ситуація і Новака здатна дещо вибити з ритму. Не думаю, що йому так вже подобається раз по раз проходити далі на відмовах. З огляду на, в якій відмінній формі Едмунд, припущу, що в матчі буде зіграно більше 30,5 геймів. Побореться юний британець.

Ординар: Програш
Новак Джокович - Кайл Едмунд
05.09.2016 03:30 ЕЕТ
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Четверте коло
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0