Новак Джокович – Іржі Весели. Прогноз Ганни Чакветадзе

21:30/31 сер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Іржі Весели у другому колі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью-Йорку. Зустріч відбудеться ввечері в середу. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі серб знову відчує деякі проблеми.

Веселі веде за особистими зустрічами у Новака Джоковича. Це дивовижно. Небагато таких тенісистів в турі знайдеться. Але зіграли вони всього один матч, це було на «Мастерсі» в Монте-Карло. І мені здається, що у чеха є гра, яка дозволить йому нав’язати боротьбу Джоковичу. Новак зараз не в кращій формі. Напевно, він буде поступово додавати по ходу US Open, але ось він поступився сет Яновичу, який взагалі майже не грає зараз. Звичайно, Джокович в будь-який момент може зібратися і розгромити суперника. Але Веселі не такий простий. Він може грати дуже потужно, у нього хороша подача, він лівша, що також не дуже зручно його суперникам.

Веселі в першому колі зіграв п’ять сетів з індусом Мінені, це, звичайно, не найкраща характеристика його гри. Але той не такий вже простий, має гарну подачу. Головне, що Веселі його пройшов. А вже на матч з Джоковичем він налаштується. Припускаю, що в цій зустрічі буде зіграно більше 29,5 гейми.

Ординар: Повернення
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. Друге коло
21:30/31 сер
Новак Джокович - Іржі Весели
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0