Новак Джокович – Домінік Тім. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/13 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Новак Джокович – Домінік Тім в стартовому турі групи Івана Лендла підсумкового турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться днем у неділю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде зіграно більше 19,5 геймів.

Джокович, звичайно, один з головних фаворитів підсумкового турніру, ну а Домінік Тім – новачок, дебютант. Треба сказати, що австрієць прекрасно грав в першій частині сезону, далеко проходив практично на кожному турнірі. Але в другій частині сезону вже відчувалася втома в його діях. В якійсь мірі те ж саме можна сказати і про Джоковича. Після Ролан Гаррос він був уже не такий, було чимало поразок, якщо судити за мірками серба. І до лондонського турніру він підходить не так на піку своєї форми.

У Парижі він програв Чілічу в двох сетах, а до цього мучився з Дімітровим. Тім, правда, взагалі без шансів програв Соку. Але зате у австрійця був час підготуватися до підсумкового турніру. У першому матчі він буде намагатися з усіх сил і спробує завдати неприємностей Джоковичу, поки той не набрав обертів. Я припущу, що в матчі буде зіграно більше 19,5 геймів. Все-таки це дуже невелика планка. А Новак, як ми всі помітили, не так уже й бездоганний.

Ординар: Виграш
Підсумковий турнір ATP. Група Івана Лендла. 1-й тур
16:00/13 лис
Новак Джокович - Домінік Тім
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 75%
Не пройде 25%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0