«Норвіч» – «Ліверпуль». Прогноз і ставка Івана Громікова

19:30, 15 лют 2020
Прогнозом на матч англійської Прем’єр-ліги «Норвіч» – «Ліверпуль» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports, колумніст сайту SportArena.com, ведучий шоу «Камонплей!» на радіо «Остання Барикада» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

У «Норвіча» були поєдинки, де команда демонструвала певний потенціал, але цього частіше не вистачало для того, щоб досягти результату. Винятком була зустріч з «Ман Сіті» на власному полі ще на початку сезону. Але з того часу «Канарки» виграли лише два матчі, і лише один – на власному полі. Проти безнадійного (на той момент так точно) «Борнмута».

Та й «Ліверпуль» – це не «Ман Сіті». 25 перемог у 26-ти матчах, всього одна нічия. Команда Юргена Клоппа йде до чемпіонського титулу та грає на полі головного аутсайдера сезону. «Норвіч» майже немає шансів врятуватися, і я сумніваюся, що його атакувальний стиль піде на користь в такому поєдинку. Якщо хто і є загрозою для «Ліверпуля», то точно не настільки наївні опоненти. Це могло колись спрацювати з «Сіті», але «Ліверпуль» куди краще грає у захисті за чинних чемпіонів.

Поставлю на ще одну комфортну перемогу лідерів чемпіонату і візьму фору (-1.5). Коефіцієнт на такий варіант – 1.84.

Ординар: Програш
АПЛ
19:30/15 лют
«Норвіч» - «Ліверпуль»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0