Норвегія – Латвія: прогноз і ставка. Скандинави ще поборяться за 1-у сходинку

19:00, 13 лис 2021
Грає
В матчі відбору до ЧС-2022 у групі G один із претендентів на перше місце команда Норвегії прийматиме Латвію. Господарі поля мають ще всі шанси на 1-у сходинку в групі, тому будуть грати лише на перемогу, але гості дають бій у цьому відборі, тому легкої прогулянки норвежцям не варто чекати.

Норвегія відстає від Нідерландів на 2 бали, і має ще всі шанси на перше місце в групі, адже вони де зіграють очну гру в останньому у турі цього відбору. Але для цього скандинавам потрібно обігрувати Латвію.

Гості одні із аутсайдерів групи, але виглядають у цьому відборі доволі непогано, і дають бій іменитіших командам, як от мінімальна поразка від Нідерландів (0:1) і Туреччини (1:2) в крайніх поєдинках. Тому господарів поля чекає важкий поєдинок, адже суперник спроможний дати відсіч.

Ординар: Виграш
Відбір до ЧС-2022. Група G
19:00/13 лис
Норвегія - Латвія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
602
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі