North vs CR4ZY. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:45, 24 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч North vs CR4ZY, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Друге і третє місця європейського мінору впевнено подолали стартовий ігровий день Starladder Berlin Major, тому вже сьогодні мають можливість оформити вихід в основну стадію чемпіонату.

North показали у двох стартових зустрічах свій оновлений Train: хлопці повернулися до своєї старої розстановці в захисті (де valde грає опорника Б), але атака як і раніше викликає питання. І якщо INTZ не дійшли до того моменту в матчі, де у них була б можливість скористатися слабким місцем датчан, то ось Syman були максимально близькі до того, щоб перемогти, коли почали давати гарний камбек проти датської атаки на Train.

CR4ZY теж довелося давати камбек в стартовому поєдинку проти Grayhound: тоді австралійці мало не оформили перемогу на Nuke, проте в другому матчі ігрового дня «крейзі» змусили замовкнути скептиків, коли у впевненій манері здолали бразильців FURIA на Train. Після такої перемоги North навряд чи ризикнуть брати «поїзди» в якості свого піку. Тим більше, що у них є варіант трохи кращий.

На європейському мінорі ці команди зустрічалися одна з одною. Там колективи розмінялися перемогами з рахунком 2-0: спочатку North виявилися сильнішими на Train і Inferno, а потім CR4ZY в іншому матчі виявилися сильнішими на Mirage і Dust2.

Якщо чесно, то мені гра балканців з CR4ZY вселяє більше впевненості. І хоча заперечувати той факт, що цей матч-ап дуже близький, я не стану. Тим більше, що у North буде можливість зробити хороший пік і вибрати одну із слабких карт опонента – Inferno. До речі, CR4ZY буде чим відповісти – вінрейт North на Mirage жахливий, тому ця карта виглядає як ідеальний пік проти них.

Якщо вибирати переможця, то я більше вірю в успіх CR4ZY, але якщо намагатися підібрати грамотну ставку, то тут напрошується тотал більше 2,5 карти. Що з цього вибрати я не знаю, тому об’єднаю ці прогнози в ставку на точний рахунок.

Ординар: Програш
Starladder Major 2019
19:45/24 сер
North vs CR4ZY
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0