«Ніцца» – «Марсель». Прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 28 сер 2019
3-й тур у Лізі 1 завершиться одним з різновидів дербі Півдня Франції. Бідолашний «Марсель», який не те що перемогти, забити поки у чемпіонаті не зміг, завітає на «Альянц Рив‘єру» до Ніцци. Букмекери попри все, вважають «Олімпік» фаворитом, але постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко не погоджується.

«Ніцца» має шість очок після двох турів і грає вдома, тоді як «Марсель» набрав один бал після тих таки двох турів і буде у статусі гостя. Коефіцієнти? На користь «Марселя»! Гадаю, тут повпливали два фактори. Перший: у «Олімпіка» класніші виконавці, а «чорні смуги» рано чи пізно мають властивість закінчуватися. Другий: «Марсель» традиційно вдало грає проти «Ніцци» та має чинну серію з п’яти поспіль перемог над «Орлятами». Та чи цього достатньо для такого нахилу по цифрах у бік гостей?

Команда Андре Віллаша-Боаша з «Нантом» вже не виглядала так гнітюче, як з «Реймсом», але «Марсель» поки геть нестабільний. Та ще й маг і напівбог для «Марселя» Флоріан Товен (18+9 за системою гол+пас минулого сезону в усіх турнірах за ОМ) знову має пропустити гру через пошкодження. Тому я вважаю, що організований колектив «Ніцци» на чолі з Патріком Вієйра щонайменше може дати бій зарозумілим сусідам, а взагалі «Орлята» спроможні навіть зіпсувати 120-річчя «Марселя», яке відзначатимуть у останній день літа.

Ординар: Програш
Ліга 1
22:00/28 сер
«Ніцца» - «Марсель»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0