NiP vs Dignitas. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 24 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч NiP vs Dignitas, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

Букмекери вважають молодих NiP фаворитами. Причому дуже явними. Після вольової перемоги над Vitality коефіцієнти на них різко впали, а після програшу Dignitas колективу Heretics і зовсім обвалилися до нинішніх показників. Однак я не думаю, що все буде так очевидно в цьому протистоянні.

Dignitas і NiP ще не грали один проти одного, а гра проти більш досвідчених може не датися так вже й легко. Проти Heretics (теж не найлегшого опонента) Dignitas виглядали гідно і мали реальний шанс перемогти, лише в кінці допустивши низку помилок, що позбавили перемоги в матчі.

Думаю, що цілком можливий варіант, коли Dignitas на досвіді впораються з суперниками. І поки в це не дуже вірять букмекери, я бачу сенс цим користуватися. Від матчу очікую боротьби, а в таких протистояннях є сенс робити ставку на високий коефіцієнт. Хто сміливіше – бере перемогу Dignitas. Хто більш консервативно ставить – тому раджу їхню перемогу з форою +1,5 карти.

Ординар: Програш
ESL One Road to Rio: Europe
19:30/24 кві
NiP vs Dignitas
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0