Німеччина – Японія: прогноз і ставка | Флік поставить Бундестім на правильні рейки

15:00, 23 лис 2022
На черзі другий матч третього ігрового дня, котрий приймає арена «Халіфа Інтернешнел Стедіум» у Досі. Розбираємо пару в квартеті Е між чотириразовими чемпіонами світу та непоступливими «самураями».

Мабуть що в даній підгрупі надія на сенсації або натяки на будь-яку інтригу виключені повністю. Усі ми пам’ятаємо, який провал стався з Німеччиною чотири роки тому. В порівнянні з чемпіонським для Бундестім 2014-м роком, подібного регресу у 2018-му від команди Льова мало хто чекав (якщо взагалі такі були). Сам коуч провалився відносно вибору виконавців на той форум. Він уперто не дивився в бік омолодження складу і це призвело до відповідного результату.

Поява на тренерському містку такого спеціаліста як Ханс-Дітер Флік – це ковток свіжого повітря для збірної. За його наставництва кількість заграних у матчах гравців суттєво побільшала, що створює додаткову здорову конкуренцію. Власне результати не змусили себе довго чекати. Відбір був пройдений безпроблемно в півсили, так само як і «німецька машина» почала перемагати в Лізі націй, чого при минулому коучі чекати не доводилося.

Що стосується японських «самураїв», то особливого прогресу у грі збірної не помітно в порівнянні з тим самим крайнім форумом чотирирічної давності. В складі можна виділити таких гравців як Мінаміно («Монако»), Томіясу («Арсенал»), Асано («Бохум») та досвідченого Нагамото, котрий через одинадцять років повернувся до «Токіо» у минулому сезоні, але ж загалом це не ті імена, які можуть стримати натиск голодних до перемог німецьких «орлів».

Якщо говорити про тренди, то в першу чергу варто звернути увагу на такий статистичний показник як кутові з боку збірної Німеччини. Знову ж таки повертаючись до мундіалю 2018-го, німці феєрили цифрами за підходами до кутового прапорця, після трьох ігор групового етапу зупинившись на позначці 25 (9, 8, 8). В осінній кампанії кваліфікаційного етапу на майбутній ЧС показники фіксувалися приблизно на тому ж рівні, переважно від 7 до 13 за матч.

В цілому, загальний фон навколо даної пари такий, що шанси Японії здивувати зводяться до нуля. Ми бачили, у яку машину перетворилася «Баварія» при Фліку і не виключено, що цей наставник виведе Бундестім на новий рівень вже найближчої осені. Із запропонованих варіантів в лінії, найочевиднішим є мінусовий гандикап на фаворита. Помилки минулого будуть враховані та викорінені. Японці попросту не витримають запропонованого Німеччиною темпу і в другій половині зустрічі просядуть фізично. Варто чекати на умовні 2:0 (3:0).

Ординар: Не розіграна
Чемпіонат світу 2022. 1-й тур
15:00/23 лис
Німеччина – Японія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
10% додатково на «Експрес дня» від БК Betandyou
Букмекерська контора Betandyou пропонує своїм клієнтам зробити ставку на «Експрес дня» і у разі перемоги отримати додатково 10% до виграшу.
136
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі