Німеччина – Угорщина: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 19 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Німеччина – Угорщина.

Німеччина феєрично стартувала на Євро! Якби не розслабились у другому таймі і не випадковий автогол Рюдігера, то рахунок цілком міг би бути і 6:0 і 7:0. Мусіала і Вірц робили все що хотіли попереду, а професор Тоні Кроос віддав більше 100 передач із точністю 99%. Втім, поки до кінця не зрозуміло – це німці настільки сильні чи просто шотландці настільки слабі.

Можливо, більш реально сили німців ми зможемо оцінити у протистоянні проти Угорщини. Тим паче угорці останнім часом є дуже незручними суперниками для Німеччини. 2:2 на минулому Євро ви точно маєте пам’ятати, а вже в 2022 Угорщина двічі обіграла німців у Лізі націй. Особисто я вважаю це випадковістю і просто зневажливим ставленням німців до Ліги націй. Але мати на увазі це потрібно.

І я все одно віддаю велику перевагу Німеччині. Угорці дуже погано виглядали проти Швейцарії, особливо в обороні. Структура, надійність і самовіддача завжди були запорукою успіху Угорщини останніми роками. В матчі зі Швейцарією всього цього не було. А тому я впевнений, що Німеччина має вигравати. Втім, коефіцієнт на це невеликий, а тому я спробую іншу ставку. Впевнений, що хоч б один гол у першому таймі Німеччина заб’є. І тому ставлю на «індивідуальний тотал німців в першому таймі більше 1». Якщо вони заб’ють рівно 1, то буде повернення, що теж не погано.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Повернення
Євро-2024. Група А. 2-й тур
19:00/19 чер
Німеччина – Угорщина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі