Німеччина – Нідерланди. Прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 06 вер 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Німеччина – Нідерланди в кваліфікації Євро-2020.

Можливо, що це центральна гра з вересневої порції збірних на всьому континенті.

Німці перебудували команду після провального чемпіонату світу. Йоахім Льов показує, що у нього ще є запас ідей, запас сміливості розлучатися з деякими колишніми лідерами і намагатися шукати нових.

Що стосується збірної Нідерландів, то, на мій погляд, прямо зараз не найкращий для неї момент, щоб грати з Німеччиною. Деякі молоді лідери нідерлнадського футболу змінили команди в міжсезоння. Зараз їхня увага прикута до того, щоб в цих нових командах закріпитися, зігратися з новими партнерами. Я не думаю, що Нідерланди будуть такими ж впевненими у власних силах, такими ж непохитними, як це було восени або навесні.

Німеччина розуміє, що одним м’ячем їй обмежуватися не можна. З обороною у Німеччині не все так добре, тому я поставлю на те, що німці зроблять акцент на гру в атаці в цьому матчі – поставлю на індивідуальний тотал Німеччини більше 1,5. Я думаю, що Льов і його футболісти чудово розуміють, що для перемоги треба буде забивати не один, а мінімум два м’ячі.

Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/6 вер
Німеччина - Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0