Німеччина – Нідерланди. Прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 06 вер 2019
Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації Євро-2020 Німеччина – Нідерланди.

Наче збірна Нідерландів переживає розквіт, але потрапляння на великий форум знову під питанням. Погляньте на турнірну ситуацію у групі. Північна Ірландія взяла максимум очок проти Білорусі та Естонії і налаштована попсувати нерви фаворитам. Звичайно, у Нідерландів залишається ще другий шанс – виграти Лігу націй. Але доводити долю потрапляння на турнір до матчів на виліт «Gомаранчевим» напевно не хотілося б.

Тому, звичайно, проти німців бажано взяти бодай нічию. Попри наявність нових зірок і зірочок у Нідерландів, склад Німеччини все ще викладає солідніше, як на мій смак. Але у бундестім не буде гравця, який став справжнім лідером атаки. Це Лерой Сане. У цьому криється шанс Нідерландів пропустити менше, ніж могли б.

Тому припускаю, що за нічию команда Рональда Кумана спробує зачепитися. До того ж цей результат глобально влаштовує обидві команди.

Ординар: Програш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/6 вер
Німеччина – Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0