Німеччина — Франція. Прогноз Івана Громікова

22:00/07 лип '16

Прогнозом на матч збірних Німеччини та Франції ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Букмекерам важко визначитися з фаворитом цього протистояння — як, врешті, і мені. Французи залишаються головними фаворитами турніру (з невеликою перевагою над німцями), так і не зігравши проти хоча б одного з сильних суперників. Це не означає, що команді Дешама вони не по зубах. Насправді, господарі додавали фактично в кожному з других таймів своїх матчів та виглядають досить впевнено на стадії плей-офф — десь з другої половини поєдинку проти ірландців.

Віддавати комусь перевагу я при цьому не стану — зрозуміло, що вирішити долю такого матчу може один епізод чи то серія пенальті. Моя ставка буде стосуватися іншого. Хто б як не очікував закритого футболу на такій стадії, але є велика імовірність побачити голи обох команд в основний час. Франція — найбільш результативна команда Євро, що грає головний матч чемпіонату на своєму полі. В той же час підопічні Дешама мають проблеми у захисті, особливо коли мова йде про простріли з флангів. Йоахім Льов це обовˋязково візьме до уваги. Невідомо, яку пару центрбеків обере Дешам, а досвідчений Патріс Евра майже завжди виглядає слабкою ланкою у захисті французів.

Ставку «обидві команди забˋють» пропонують з непоганим коефіцієнтом 2.10. Її я і оберу в цьому матчі.

Ординар: Програш
Німеччина — Франція
07.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0