Німеччина – Естонія. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 11 чер 2019
Збірна Німеччини у своєму стилі спокійно та невимушено рухається до потрпаляння на Євро-2020. Минулої суботи «Бундесманшафт» без проблем здолала білорусів, на черзі естонці. Матч, що відбудеться у Майнці, на папері виглядає як потенційний розгром. Імовірно він таки станеться, адже Німеччина давно не трощила своїх опонентів. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає хто з німців відзначиться голом.

Німецька преса активно обговорює рішення тренерського штабу збірної Німеччини вже впродовж двох матчів взагалі не задіювати Тімо Вернера. Форвард, який був основним на останньому чемпіонаті світу, не з’явився на полі ані проти Нідерландів, ані проти Білорусі. Помічник Йоагіма Лева Маркус Зорг попросив пресу ставитися до ролі Вернера у збірній так само як і до ролі всіх інших гравців. Тімо – єдиний номінальний форвард серед нині викликаних до лав збірної, проте німці без труднощів грають і без нього. Хтозна чи Вернер вийде на поле проти Естонії, але у німців помітна ставка на активні фланги. Ройс і Сане просто блискуче зіграли у суботу в Борисові та обидва відзначилися забитими м’ячами. Вінгер «Манчсетер Сіті» ще й у стійку влучив, тож його поява у старті в Майнці буде логічною.

Відтак пропоную обрати варіант з голом Лероя Сане. У збірній він значно важливіший, ніж у «Сіті» й ця солідність та необхідність неначе надають йому додаткової енергії та мотивації. Помітно, що у «Бундестімі» Сане отримує справжнє задоволення, а за таких умов він є одним з лідерів на полі. Лерой забив Нідерландам, забив Білорусі, тому не бачу причин які б завадили йому зробити те саме у поєдинку з Естонією. Німці зобов’язані забивати щонайменше 3-4 м’ячі один з яких цілком може бути у виконанні дев’ятнадцятого номера.

Ординар: Виграш
Кваліфікація на Євро-2020
21:45/11 чер
Німеччина - Естонія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0