Німеччина – Данія: прогноз і ставка | Дуель з присмаком непередбачуваності

22:00, 29 чер 2024
До розгляду пропонуємо поєдинок за участю господарів турніру, котрим протистоятиме півфіналіст минулого Євро-2020. Чи вдасться Бундестім виправдати статус фаворита, розбираємо нижче.

Стартовий матч проти Шотландії затуманив зір в плані могутності нинішньої Німеччини. Середняку у вигляді Угорщини вдалося створити чимало проблем обороні німців, точно награвши на один гол, тоді як дисципліна й чітко побудована тактика швейцарців поставила Нагельсмана в ступор. Бундестім не безгрішні в обороні, так само як і перекрити кисень їхній зоряній середній ланці цілком реально, тоді як в напад яскраво вираженого якісного фінішора у німців попросту немає. Фулькруг на цю посаду не тягне, якщо ми говоримо про майбутні дуелі з топами континенту.

«Данський динаміт» – загадкова збірна, котра на тлі групового етапу виглядала нестабільною, з ігровими перепадами. Якісний перший тайм зі Словенією змінювався провальними відрізками після перерви. Дуель з англійцями начебто як можна занести в актив, тоді як у протистоянні із Сербією колектив Юльманна, в більшій мірі, розчарував. Цілком точно можна сказати, що свій пік після Євро-2020 дана збірна вже пройшла, що й довів форум у Катарі (не вихід із групи) і крайній відбірковий цикл, де скандинави примудрялися скласти повноваження з Казахстаном, насилу вигравши досить посередню за рівнем групу.

Як не згадати історичний матч між Данією та Німеччиною у фіналі Євро-1992 (перше і єдине золото скандинавів в історії) – вікторія «динаміту» 2:0. Якщо брати офіційні очні дуелі між даними збірними, починаючи з 1986-го, фіксуємо паритет за кількістю перемог – 2:2. Не все однозначно і у майбутній зустрічі. Слабких місць в структурі фаворита вистачає, у зв’язку з чим коефіцієнт 1.6 на звитягу Бундестім не виправданий. Данія, як і Швейцарія, вміє витискати з пресингу необхідний результат, а значить є великі шанси побачити дежавю 3-го туру між німцями і «Наті» (1:1). Опція «ОЗ» впевнено пройшла навіть у матчі із максимально прагматичними англійцями. Зупиняємо вибір на «обидві заб’ють» за розкішні 2.07.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/29 чер
Німеччина – Данія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі