Німеччина – Аргентина. Прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 09 жов 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на товариський матч Німеччина – Аргентина.

Пауза настала в європейському в футболі на матчі збірних. Серед них є навіть такі товариські гри, які залучають більше уваги, ніж матчі офіційні. Наприклад, це гра збірних Німеччини і Аргентини.

Німеччина останнім часом залишала великі питання щодо свого оновлення та гри. Для німців це хороша можливість для самоствердження. Аргентина теж неоднозначно сприймає результат, який вона показала на Копа Америка.

До речі, коли востаннє між собою грали ці команди товариський матч відразу після чемпіонату світу 2014 року, де німці виграли, то в тій грі Аргентина виявилася сильнішою, мотивованішою та цілеспрямованішою. Звичайно, вона не поставила під сумнів результат фіналу, тому що порівнювати офіційні матчі з товариськими складно, але показала, що вона є великою силою. Я думаю, що і зараз справа буде подібною – німці після простого клацання пальців не заграють. Так, вони будуть старатися та намагатися всіляко відновити своє реноме, що похитнулося в іграх з Нідерландами, але Аргентина серйозний суперник.

Оскільки гра товариська, то треба піти від результату в ставці. БК Favbet пропонує хороший варіант ставки на тотал більше 2,5 з коефіцієнтом 1,8. Мені здається, що тут відсиджування в обороні точно не буде, обидві команди намагатимуться грати в атакувальний футбол. Матчі збірної Німеччини проти сильних суперників останнім часом – це прекрасний варіант для ставки тотал більше, тому що у німців великі проблеми в обороні.

Ординар: Виграш
Товариський матч
21:45/9 жов
Німеччина - Аргентина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0