«Німан» – «Енергетик-БДУ». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00, 24 кві 2020
Продовжать програму шостого туру «Німан» і «Енергетик-БДУ». Ці команди мають серії невдалих результатів – «Олені» не виграють впродовж трьох матчів, «Студенти» програли попередні два. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що ближчими до успіху будуть господарі поля.

Квітень для «Німана» сумний. «Жовто-зелені» зіграли унічию з «Шахтарем» і «Білшиною» та поступилися «Динамо» Мінськ. Ігорю Ковалевичу та компанії має бути дуже сумно, адже у обох нічийних поєдинках «Німан» заслуговував на дещо більше. За якістю гри «Німан» зовсім не має пасти задніх і бути ледь не у зоні вильоту. Впевнений, впродовж сезону «Олені» підіймуться вище та підтягнуться ближче до лідерів. Але з чогось треба починати. Наприклад, з домашньої гри проти «Енергетика-БДУ». Зазвичай гродненці у рідних стінах діють впевнено.

«Енергетик-БДУ» видав потужний старт із трьох перемог, але останнім часом загальмував. У Володимира Белявського симпатичний колектив, але запасу міцності «Енергетику» помітно бракує. Безперечно вони пручатимуться, втім у перемогу гостей я не вірю. Річ у тім, що «Енергетик-БДУ» ніколи у історії виступів у Вищій лізі не перемагав «Німан» у Гродно. П’ять спроб і п’ять невдач. Матч у п’ятницю є надприницповим для «Жовто-зелених», тож я чекаю від них активних дій спрямованих на здобуття трьох очок.

Ординар: Виграш
Вища ліга Білорусі
20:00/24 кві
«Німан» - «Енергетик-БДУ»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0