Ніколоз Басілашвілі – Райлі Опелка: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:30, 05 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Ніколоз Басілашвілі – Райлі Опелка у 3-му колі US Open.

Райлі Опелка в минулому раунді пройшов молодого італійця Музетті, якому не вистачило досвіду, щоб зачепитися за свої шанси в першому сеті. Далі вже Опелка став ще впевненішим у собі – його було не зупинити. Він переміг у трьох партіях. Але Басілашвілі – боєць досвідченіший. Він конкретно з Опелкою ще не зустрічався, але у нього були ігри з тенісистами схожими. Ніколоз чудово розуміє, що потрібно тримати свою подачу, не розслаблятися в перших розіграшах. Якщо ж дати повести Опелці в геймі на прийомі, то він може почати ризикувати та іноді влучати. А якщо він зробить брейк, то далі важко повернутися. Басілашвілі повинен добре тримати концентрацію.

Я впевнена, що у трьох партіях тут справа не закінчиться. Басілашвілі все-таки теж вміє грати тай-брейки, а вони будуть у цій зустрічі напевно. Тому припущу, що в матчі буде зіграно мінімум 40 геймів. Брейків навряд чи буде багато, при цьому стадія серйозна, й обидва тенісисти будуть здорово налаштовані.

Ординар: Програш
US Open. 3-є коло
02:30/5 вер
Ніколоз Басілашвілі – Райлі Опелка
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі