Нік Кіргіос – Рафаель Надаль. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

18:30, 04 лип 2019

Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Нік Кіргіос – Рафаель Надаль у другому колі Вімблдону, який проходить в Лондоні. Поєдинок відбудеться у четвер, 4 липня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі австралієць побореться.

Часто чула про те, що прогнози – справа невдячна, але, насправді, це відчуваєш, коли намагаєшся щось говорити про матчі за участю Ніка Кіргіоса. Ти навіть не здогадуєшся, що у нього в голові, з якої ноги він встав, коли планує почати лаятися на суддю і конфліктувати з уболівальниками. Абсолютно божевільний тенісист. Некерований. На жаль, свій талант він зариває.

Але з Надалем любить грати Кіргіос, у нього виходить. Він перемагав Рафу на Вімблдоні п’ять років тому. В цьому році в Акапулько вже вигравав Кіргіос у Надаля. Впевнена, що він постарається хоча б якийсь час обійтися без фокусів і грати серйозно. Важливість турніру для Кіргіоса значення не має. А ось сам факт матчу з Надалем може мотивувати. Постарається Нік вичавити з себе максимум.

Надаль, на мій погляд, вразливий на траві. У нього немає неймовірної подачі, він не любить грати з трав’яного відскоку. У кращі роки йому було все одно. В останніх сезонах Рафа далеко на Вімблдоні не проходить.

Я очікую побачити боротьбу в цій зустрічі. Думаю, тенісисти зіграють більше 38,5 геймів. Все-таки у Ніка є потужна подача, за рахунок якої він може тримати хоча б свої гейми.

Ординар: Виграш
Вімблдон-2019. 2-е коло
18:30/4 лип
Нік Кіргіос - Рафаель Надаль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0