Нігерія – Камерун. Прогноз і ставки Олександра Золотогорського

19:00, 06 лип 2019
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Кубка африканських націй Нігерія – Камерун.

Нігерія розслабилася в останньому турі групового раунду з Мадагаскаром і за це поплатилась. Так і вийшла вже в 18 фіналу на Камерун. Суперматч – на такій ранній стадії.

Але все ж, віддаю перевагу нігерійцям. По-перше, вони навіть по гравцям мають дещо більш загрозливий вигляд. І камерунці, що не можуть забити протягом двох матчів, взагалі не вражають.

До речі, «про не можуть забити». Останній тур і гра Бенін – Камерун приклад матчу, коли нульовка влаштовувала обох: Камерун залишився першим, а Бенін проліз далі з третього місця.

За такі речі зазвичай карма наздоганяє. То ж у більш-менш рівній грі все ж таки віддаю перевагу нігерійцям. На їхній прохід – 1.81 на «Паріматч».

Ординар: Виграш
КАН
19:00/6 лип
Нігерія – Камерун
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0